Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 26.05.2018

pretežno jasno
Zvečer bodo še nastale krajevne plohe in nevihte, krajevno lahko tudi močnejše. Ponoči se bo sprva zjasnilo, proti jutru pa bo ponekod v notranjosti Slovenije nastala nizka oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od 12 do 18, v alpskih dolinah lahko tudi pod 10 °C.
13°C | 25°C
nedelja, 27.05.2018
13°C | 27°C
ponedeljek, 28.05.2018
15°C | 29°C
torek, 29.05.2018
15°C | 28°C
Opozorila
Petek, 25.5.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
25°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Božični koncert v Radencih


KULTURA

| |
10.01.2018      7:46
A A

Božični koncert v RadencihDeli:
Moški vokalni kvintet Aeternum je v petek 29. decembra zaključil plodno pevsko sezono z božičnim koncertom  v Radencih. Poleg odpetih slovenskih in tujih božičnih pesmi, so člani kvinteta recitirali še citate Matere Terezije, ki so se po svoji sporočilnosti dotaknili slehernega poslušalca. Prelep ambient in akustika cerkve Sv. Cirila in Metoda, številna publika, ki je napolnila skoraj vse kotičke cerkve in odlični vokalni performens Aeternuma, je pričaralo čarobno božično-vokalno vzdušje.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KULTURNO DRUŠTVO MOŠKI VOKALNI KVINTET AETERNUM? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!