Logo MojaObčina.si

Črenšovci

JUTRI
21°C
10°C
ČE.
21°C
8°C

Aeternum na valentinovo zapel z Alyo

Gornja Radgona je na valentinov večer gostila nepozabni koncert pevke Alye in njenih gostov.


Mnogi prebivalci Gornje Radgone in okolice, zlasti tisti zaljubljeni bodo s posebnim zadovoljstvom pomnili letošnji dan zaljubljenih – Valentinovo. Kako tudi ne, ko pa so v svoji sredini, na izjemnem Akustičnem Valentinovem koncertu gostili priljubljeno slovensko pop pevko, eksplozivno, energično, samozavestno, in romantično Aljo Omladič - Alyo! Alya je po uspešnem letu 2017, v novo leto vstopila na krilih koncertnih nastopov, na katerih sta še vedno med najbolj zaželenimi skladbami aktualna uspešnica "Halo" in "Srce za srce", ki sta se slovenskim poslušalcem dodobra vtisnila v srce, in sta še vedno med najpogosteje predvajanimi skladbami na domačih radijskih postajah. Tudi sicer so koncertni odri najljubši ustvarjalni prostor simpatične zvezdnice.
Tokrat je s svojo 7-člansko zasedbo odličnih glasbenikov, za Valentinovo pripravila prav poseben glasbeni večer z "okusom" – Akustični Valentinov koncert, ki je bil še bolj oseben in celo intimen, na njem pa je prepolna dvorana radgonskega kulturnega hrama slišala vse Alyine uspešnice, in druge avtorske skladbe, v akustičnih aranžmajih. Na odru se ji je pridružil priljubljeni vokalni kvintet Aeternum, ki je prava harmonija tonov in njegovih članov. Njihova spontanost, muziciranje in nevidna komunikacija na odru dajejo skladbam živo obliko, ki prodre do slehernega poslušalca. Dodatno zadovoljstvo je nudilo na desetine mladih domačih pevk in pevcev iz Otroškega pevskega zbora OŠ Gornja Radgona. Po čudovitem koncertu je sledilo še pravo sladko razvajanje – pogostitev vseh obiskovalcev s kozarčkom "Penine Alya", iz družbe Radgonske gorice!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi