Logo MojaObčina.si

Cirkulane

JUTRI
26°C
17°C
TOR.
28°C
14°C

Zvočne knjige v slovenskem jeziku - novo v knjižnici Ivana Potrča Ptuj


Obveščamo vas, da je odslej vsem članom knjižnice na voljo brezplačna izposoja avdio knjig v slovenskem jeziku. 
Audibook je mobilna aplikacija, ki omogoča dostop, prenos in predvajanje avdio knjig – kjerkoli in kadarkoli. Namenjena je predvsem slepim in slabovidnim osebam ter osebam z motnjami branja, prav tako pa jo lahko koristite tudi vsi člani.

Navodila za knjižnično izposojo avdio knjig so dostopna v videu na povezavi, tukaj.
Naenkrat imate lahko izposojenih največ 5 knjig. Rok  izposoje je 14 dni. Po preteku obdobja izposoje se bo avdio knjiga avtomatsko vrnila, tudi če je ne vrnete sami. Lahko jih vrnete tudi predčasno in si izposodite nove.

Postopek knjižnične izposoje avdio knjig v 5 korakih, tukaj.

Prijetno bralno poslušanje!

Občina Cirkulane


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi