Logo MojaObčina.si

Cirkulane

JUTRI
20°C
12°C
PON.
18°C
12°C
1167

JAVNI POZIV k zbiranju pobud za pripravo tretjih sprememb in dopolnitev OPN Občine Cirkulane

Spoštovani,

Občina Cirkulane poziva zainteresirano javnost, da poda pobude za pripravo tretjih sprememb in dopolnitev OPN Občine Cirkulane.

Pobude je potrebno podati najkasneje do 30. 6. 2021.

Obrazec za podajo pobude "Pobuda za pripravo občinskega prostorskega načrta" dobite v sprejemni pisarni Občine Cirkulane, sprejemni pisarni Skupne občinske uprave občin v Spodnjem Podravju, Ptuj in na spletnih straneh Občine Cirkulane (www.cirkulane.si) in SOU (www.sou-info.si); 

Ustrezno izpolnjen obrazec posredujete na Občino Cirkulane, Cirkulane 58, 2282 Cirkulane ali na SOU v Spodnjem Podravju, Mestni trg 1, 2250 Ptuj, ali pa po e-pošti na naslovobcina.cirkulane@cirkulane.sioziromasou@ptuj.si.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi