Logo MojaObčina.si

Cirkulane

DANES
17°C
10°C
JUTRI
17°C
8°C
2294

Obisk ministra Počivalška in ministra Simonitija v Cirkulanah

Včeraj sta našo občino obiskala kar dva ministra - minister za gospodarski razvoj in tehnologijo, Zdravko Počivalšek, in minister za kulturo, dr. Vasko Simoniti.
Županja Antonija Žumbar ju je skupaj z občinskimi svetniki in poslanko Suzano Lep Šimenko sprejela na gradu Borl, kjer sta si ogledala obnovljene prostore gradu, katerih predstavitev je pripravila Sonja Golc, predsednica Društva za oživitev gradu Borl. V viteški dvorani je beseda stekla tudi o njegovih nadaljnjih razvojnih potencialih. Oba ministra sta poudarila, da je sedanja obnova dosegla svoj namen in da bosta z veseljem podprla vključitev novih vsebin v grad, kakor tudi njegovo nadaljnjo obnovo.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi