Logo MojaObčina.si
JUTRI
18°C
6°C
NED.
15°C
3°C
2141

Petnajst let sekcije  za namizni tenis pri DU Cerkljah

V Društvu upokojencev Cerklje so zelo aktivne številne rekreativne sekcije: namiznoteniška, pohodniška, izletniška, balinarska, likovna, kolesarska in šahovska sekcija, kot tudi za ročna dela in druge.

Kot pravi predsednica DU Cerklje Marta Hočevar,  želijo v društvu čim bolje poskrbeti za druženje med upokojenci.

Že petnajst let pa uspešno deluje namiznoteniška sekcija, ki jo od ustanovitve vodi Vinko Janežič. S treningi začnejo vsako leto meseca oktobra, zaključijo pa ga v mesecu marcu.   Treningi potekajo vsak ponedeljek od 17. do 18. ure v športni dvorani v Cerkljah. Sodelujejo tudi na Gorenjskem prvenstvu, ki poteka vsako leto  v eni od športnih dvoran v Šenčurju oziroma Škofji Loki. V Cerkljah igrajo predvsem za rekreacijo na štirih mizah posamezno ali v dvojicah.

Vsak ponedeljek se jih zbere od 12 do 18 igralcev, sicer pa ima sekcija skupaj 20  članov, od tega štiri upokojenke in 16 upokojencev. Besedilo in foto Janez Kuhar, Cerklje, 22.1.2023

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi