Logo MojaObčina.si
DANES
17°C
13°C
JUTRI
22°C
6°C
Oceni objavo

Nov defibrilator pred vhodom v Zdravstveni dom Cerklje

V sredo dopoldne, 19. aprila 2023, so predali v Cerkljah v uporabo nov defibrilator, ki je namenjen reševanju človeških življenj v primerih zastoja srca. Občina Cerklje kot pobudnik skupnega nakupa je nabavila zunanjo omarico, defibrilator pa je podaril Zdravstveni dom Kranj. Defibrilator je predala županu Občine Cerklje na Gorenjskem Francu Čebulju direktorica Zdravstvenega doma Kranj ga. Lilijana Gantar Žura. Ob predaji sta bila navzoča iz Občine Cerklje Metod Kropar, tudi kot poveljnik Gasilske zveze Cerklje ter Joža Prestor, vodja zdravstvene nege Zdravstvenega doma Kranj. Občina Cerklje se zahvaljuje za nov defibrilator, ki je nameščen pred glavnim vhodom v Zdravstveni dom Cerklje.

Besedilo in foto Janez  Kuhar, Cerklje,19.4.2023

Oglejte si tudi