Logo MojaObčina.si

Cerklje na Gorenjskem

JUTRI
28°C
10°C
PON.
28°C
13°C
7122

Mednarodna kolesarska dirka GP GORENJSKA – Obvestilo o zapori ceste, 22. maj 2022

Kolesarska zveza Slovenije bo letos, 22.5.2022, ponovno organizirala mednarodno kolesarsko dirko GP Gorenjska.

Na prireditvi bo nastopilo 150 do 180 tekmovalcev, izvedena pa bo na področju treh občin in sicer Cerklje, Komenda in Kamnik.

V času dirke bo izvedena mobilna zapora ceste zato vas Občina Cerklje na Gorenjskem obvešča, da bo zaradi kolesarske dirke GP Gorenjske v nedeljo, 22. maja 2022, med 12.00 in 18.00 uro več občinskih cest popolnoma zaprtih.

Trasa tekme bo potekala iz Kamnika preko Cerkljanske Dobrave, Zaloga, Glinj, Šmartna, Poženika, Grada, Dvorij, Češnjevka, Adergasa, Trate, mimo Praprotne Police, območja ob letališču, preko Vašce v Cerklje

Zapora bo označena z ustrezno prometno signalizacijo.

Udeležence v prometu prosimo, da upoštevajo spremenjeno prometno signalizacijo.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi