DANES
10°C
5°C
JUTRI
17°C
-1°C

zaposlitev

Savinjska regija
Četrtek, 04. April. 2024

Čistilec specialist m/ž

Pričakujemo: izpit B kategorije, izpit za viličarja (nudimo možnost opravljanja izpita v okviru zaposlitve)..
Nedelja, 07. April. 2024

Čistilka 1. izmena (m/ž)

Si želite zaposlitve v največjem/vodilnem slovenskem kemično-predelovalnem podjetju v Celju?  Vodilno podjetje išče sodelavce/sodelavke za delo na delovnem mestu: Čistilec prostorov (m/ž).
Ponedeljek, 08. April. 2024

Čistilec prostorov (m/ž) v Celju

Iščete enoizmensko delo in imate izkušnje s čiščenjem notranjih prostorov? Proizvodno podjetje iz Celja vabi v svoj kolektiv natančne in zanesljive sodelavce. Ne odlašajte in se prijavite zdaj!
Sobota, 13. April. 2024

Varnostnik m/ž - Velenje

Izvajanje varnostnih del in nalog pri varovanju ljudi in premoženja na varovanem območju, poznavanje varovanega območja, obvladovanje praktičnega postopka, ukrepov in dolžnosti varnostnika, obvladovanje komunikacije z osebami, ki so neposredno povezane z opravljanjem dela, idr.
Ponedeljek, 15. April. 2024

Varnostnik z orožjem m/ž - Celje z okolico

Opis dela: Izvajanje varnostnih interveniranj na varovanih območjih, po naročilu varnostno-nadzornega centra in skladno z navodili obveščanje o opažanjih, ukrepih in dogodkih na varovanem območju.