Logo MojaObčina.si

Celje

JUTRI
19°C
10°C
TOR.
16°C
10°C
647

Tudi letos bomo mestne ulice okrasili s podarjenimi smrekami

Celje, 8. november 2018 – Da bodo ulice v starem mestnem jedru v prazničnem decembru še lepše, jih bomo tudi letos okrasili s smrekami. Občanke in občane, ki želijo odstraniti smreko na svojem vrtu in nam jo podariti za novoletno krasitev mesta in Pravljične dežele, prosimo, naj pokličejo v tajništvo Oddelka za okolje in prostor ter komunalo (tel. št. 03 42 65 800).
Člani strokovne službe si bodo ponujene smreke ogledali in jih izbrali samo toliko, kolikor jih potrebujemo za okrasitev mesta. Letos potrebujemo:- dve smreki, visoki 12 metrov, ki bosta krasili Trg celjskih knezov in Krekov trg- tri smreke, visoke od 8 do 10 metrov, ki jih bomo postavili v Pravljično deželo- 25 smrek, visokih od 2 do 3 metre, ki jih bomo razporedili po različnih lokacijah 

Vsem občankam in občanom, ki so nam smreke že ponudili, se prijazno zahvaljujemo.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi