Logo MojaObčina.si
DANES
7°C
0°C
JUTRI
3°C
3°C
14401

Srednjeveški dan na Starem gradu Celje 2022

Na Stari grad Celje in v mestno središče se vrača prireditev Dežela Celjska vabi. Srednjeveška tržnica, srednjeveški plesi, bruhanje ognja, vitezi in grajske gospodične, konjenica, ustvarjalnice za najmlajše in še marsikaj drugega bo plenilo poglede obiskovalcev.

V petek bo mesto zaživelo z uličnimi animacijami od 19. ure dalje. V soboto pa se bo srednjeveški spektakel pričel ob 16. uri na Starem gradu Celje.

Cena vstopnice na Stari grad Celje je enaka ceni dnevne vstopnine na Stari grad Celje, ki znaša 6 EUR. Za otroke do 5. leta starosti je vstop brezplačen. V ceno vstopnice je vključen tudi brezplačen avtobusni prevoz s stare avtobusne postaje (železniška postaja Celje).

Celoten program srednjeveške prireditve Dežela Celjska vabi si lahko ogledate na povezavi:  Program_dezela_celjska_2022.pdf


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi