Logo MojaObčina.si

Celje

DANES
26°C
17°C
JUTRI
29°C
13°C
8643

Na Škapinovi ulici urejamo ekološka otoka in dodatna parkirna mesta

Na Škapinovi ulici bomo do predvidoma konca junija razširili obstoječe parkirišče, tako da bodo imeli tamkajšnji stanovalci na voljo 18 dodatnih parkirnih mest. Namestili bomo tudi dva nadzemna ekološka otoka. 


Z gradbenimi deli smo začeli v aprilu. Na severnem delu parkirišča smo parkirne prostore že uredili in predali namenu. Izvedli smo jih v obliki satja oziroma betonskih travnih plošč, ki omogočajo, da v vmesnih prostorih raste trava in da lahko meteorna voda ponika v podtalje. V obliki satja bodo tudi parkirna mesta in cestni dovoz na južnem delu parkirišča. 
Izvedeno je bilo javno naročilo male vrednosti. S samostojnim podjetnikom Blažem Švelcem, ki je bil izbran kot najugodnejši ponudnik, smo podpisali pogodbo v vrednosti 92.467 evrov.


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi