Logo MojaObčina.si

Celje

DANES
18°C
11°C
JUTRI
17°C
7°C
4666

ZBIRAMO PRIJAVE ZA POČITNIŠKO DELO!

Bi želel med počitnicami narediti kaj dobrega za okolje?

MCC in Javno podjetje Zelenice ti ponujajo priložnost, da se jim v mesecu avgustu pridružiš pri izvajanju počitniškega dela ter jim pomagaš pri čiščenju okolice in s tem narediš nekaj dobrega za lokalno okolje, aktivno preživiš svoj prosti čas, skleneš nova prijateljstva ter hkrati nekaj zaslužiš. Prav tako bomo s projektom naslavljali medgeneracijsko sodelovanje ter krepili zavest o pomenu zdravega in čistega bivalnega okolja.

Delo bo potekalo med 9. 8. 2021 in 20. 8. 2021, prva skupina dijakov bo z opravljanjem dela pričela 9. 8. 2021, druga pa 16. 8. 2021. Delo pa bo potekalo vsak delovni dan med 8.00 in 16.00 uro. Dijaki bodo za opravljeno delo prejeli plačilo in sicer 6€ na uro (bruto znesek), posameznik pa lahko opravi največ 40 delovnih ur oz. izvaja delo 5 delovnih dni. Poskrbljeno bo tudi za malico.

Vsi zainteresirani za opravljanje počitniškega dela nam pišite na info@mc-celje.si

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi