Logo MojaObčina.si

Celje

DANES
31°C
15°C
JUTRI
31°C
16°C
386

Čarovniško rajanje v Celjskem mladinskem centru

Celjski mladinski center je sedaj že s tradicionalnim dogodkom popestril počitnice najmlajšim.

 

Kot vsako leto, tudi letos ni bila izjema, da je Celjski mladinski center, zadnji dan b oktobru, priredil čarovniško rajanje za otroke in tako popestril krompirjeve počitnice najmlajšim obiskovalcem. Za njih, pa tudi njihove starše so pripravili strašno pester program. Otroci so se tako lahko namazali v strašne obraze, igrali z različnimi igrami in ustvarjali, osrednji dogodek pa je bilo otroško rajanje z gledališko predstavo in animacija otrok skozi ves dopoldan. Največ obiska je bilo prav v hiši družine Adamsovih, po kateri so se sprehodili le najbolj pogumni otroci. Brez dvoma je bila strašljiva, saj je bilo iz nje slišati marsikateri krik.

Otroci so se lahko okrepčali tudi z brezplačnim kostanjem in pokovko, manjkalo pa ni tudi ponudbe za sladkosnede. Tudi Kavarna MCC je pripravila izvrstno ponudbo - magične napitke ter slastna jabolka. Ob koncu rajanja so najbolj izvirnim in srhljivim maskam podelili nagrade.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi