Logo MojaObčina.si

Celje

DANES
18°C
10°C
JUTRI
19°C
3°C
2360

43. TEK OB SAVINJI 2019

V soboto, 11. maja 2019 med 10. in 13. uro, bo na obrežju Savinje v Celju tradicionalna rekreativna prireditev  "43. TEK OB SAVINJI 2019". Tradicionalna prireditev je v organizaciji Športne zveze Celje in ob podpori Mestne občine Celje ter Fundacije za šport.

Tekmovanje bo potekalo v šestih starostnih skupinah: v moški in ženski konkurenci ter v petih skupinah otrok. Vsi otroci s starši prejmejo priznanje. V vsaki skupini bodo trije najbolje uvrščeni prejeli pokal. Poseben pokal pa bosta prejela najbolje uvrščena v absolutni moški in absolutni ženski skupini.

Za vse tekače je organizator zagotovil spominske majice z logotipom znamenitega Trimčka in Vitezov golaž.

Rekord proge (18 minut 24 sekund ) je v rokah Romea Živka. Med veterani ima rekord proge Jože Mori (19 minut 25 sekund), med ženskami pa Karen Gošek (20 minut 07 sekund). Ste pripravljeni za nov rekord proge?


Geslo letošnjega teka: RAZMIŠLJAJTE GLOBALNO - DELUJTE LOKALNO!

Prijavnice v prilogi in na povezavi: http://www.szc.si/43-tek-ob-savinji-2019-prijavnica/

                                                      http://www.szc.si/43-tek-ob-savinji-2019-prijavnica-2/

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi