Logo MojaObčina.si
DANES
8°C
3°C
JUTRI
13°C
10°C
Oceni objavo

Vrhunski uspehi naših mladih smučarskih skakalcev

V Kranju se je v soboto 14. 10. 2023 odvijala tekma v smučarskih skokih. Naši mladi občani, Lovro Artač, Paskal Pristavec in Jakob Lah so v smučarskih skokih postali državni prvaki. Tekmovali so kot ena ekipa in zasedli končno prvo mesto.

Fantje so tekmovali tudi posamično. Nanizali so kar nekaj zavidanja vrednih uspehov. Tekmovali so v kategoriji do 11 let (D11). Vsi mladi talentirani skakalci skačejo in trenirajo pod okriljem kluba SSK Ilirija. Končno tretje mesto v posamičnem skakanju je dosegel Lovro Artač, šesto mesto Paskal Pristavec, osmo mesto pa si je priskakal Jakob Lah. 

Skupno je ta dan tekmovalo in se za kolajne borilo 20 dečkov, ki so svoje znanje prikazali na 20 meterski skakalnici. Več kot očitno je, da je prihodnost smučarksih skokov tudi v naši občini.

Jakob Rus

 

Oglejte si tudi