Logo MojaObčina.si

Brezovica

JUTRI
25°C
9°C
PON.
26°C
12°C

V družbi mladih gasilcev

Torkov večer smo prostovoljke ekipe prve pomoči preživele s krajani Vnanjih Goric in člani njihove nove generacije gasilcev. Gasilska mladina je izkazala neverjetno spretnost pri izvajanju prve pomoči in temeljnih postopkov oživljanja, kar pa v resnici niti ni tako zelo presenetljivo, glede na to, da so se s pridružitvijo gasilskim vrstam zavestno odločili za pomoč sočloveku.
Ob koncu srečanja smo od njih prejele unikatna darilca - prave gasilske lučke, ki nam bodo polepšale prihajajoče praznike.  

Članice naše ekipe vedno znova ugotavljamo, da je v naši občini izjemno veliko posameznikov in združenj, ki znaten del svojega prostega časa namenjajo v skupno dobro. S še malo več povezanosti in sinergije med njimi bi se učinek njihovega delovanja zagotovo še povečal.

Pravijo, da se počasi daleč pride ;-)

 

Mojca Pristavec Đogić

Ekipa prve pomoči    

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi