Logo MojaObčina.si

Brezovica

DANES
17°C
4°C
JUTRI
17°C
4°C
11246

OBVESTILO ZA OBISKOVALCE JEZERA PRI PODPEČI

Vse obiskovalce jezera pri Podpeči obveščamo, da je Občina Brezovica za namen parkiranja uredila parkirišče ob PGD Jezero.

Obenem je Občina vzpostavila tudi novo prometno ureditev ob jezeru in njegovi okolici ter mdr. uredila modro cono za pešce. Z novo prometno ureditvijo se ukinjajo parkirne površine ob jezeru. Samo parkiranje je tako omejeno izključno na novo urejeno parkirišče, katerega površine so označene na spodnji grafiki. Ustreznost parkiranja bo preverjal MIRED.

Vsem obiskovalcem jezera želimo prijetno preživljanje časa v naravi ob jezeru, pri čemer se morajo zavedati pomena okolja in naravne dediščine ter tudi sami s svojim ravnanjem omogočati njihovo ohranjenost.


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi