Logo MojaObčina.si

Brezovica

DANES
13°C
3°C
JUTRI
11°C
1°C
11246

Množično testiranje na Covid-19

Občina Brezovica je organizirala brezplačno množično testiranje na Covid-19 s hitrimi antigenskimi testi (HAGT) za občane občine Brezovica. Na voljo je bilo okoli 2.000 hitrih antigenskih testov avstrijskega proizvajalca Ameda, ki ustrezajo predpisanim zahtevam stroke.


Testiranje je bilo namenjeno zdravim, brez znakov akutne okužbe dihal ali prebavil. Na testiranje se ni bilo potrebno posebej naročiti. O rezultatih testa so bili udeleženci obveščeni še isti dan preko mobilnega telefona.

V dvorani Kulturnega doma Notranje Gorice je testiranje potekalo v sredo, 13.1.2021, od 16. do 20. ure. Testiranja se je udeležilo 65 občanov, eden izmed njih je bil pozitiven.


Eva Povirk

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi