Logo MojaObčina.si

Brezovica

JUTRI
22°C
13°C
SRE.
22°C
13°C
Deli

Mladina PGD Vnanje Gorice tekmovala na gasilski občinski orientaciji

V nedeljo 19. 5. 2019 je v Kamniku pod Krimom potekalo gasilsko tekmovanje v orientaciji za mladino. Udeležile so se ga tudi štiri ekipe PGD Vnanje Gorice - dve pionirski in dve mladinski ekipi. Tekmovalna proga je bila speljana od Osnovne šole Preserje z več vmesnimi točkami do cilja pri gasilskem domu Kamnik pod Krimom. Pred začetkom teka smo morali opraviti še vajo z vedrovko na šolskem igrišču. Med potjo smo na kontrolnih točkah opravljali naloge iz gasilskih spretnosti in poznavanja orientacijskih veščin. Več kot polovica naših članov se je prvič udeležila gasilskega tekmovanja. Na žalost nam je tokrat ponagajala športna sreča in se nobeni od naših ekip ni uspelo uvrstiti med dobitnike medalj. Kljub temu pa smo doživeli tekmovanje, ki ga še dolgo ne bomo pozabili. 

Mladina PGD Vnanje Gorice

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi