Logo MojaObčina.si
DANES
8°C
3°C
JUTRI
13°C
10°C
Oceni objavo

11. tržnica poklicev za učence Osnovnih šol Brezovica, Dobrova, Horjul, Polhov Gradec in Preserje

V torek 14. 11. 2023 je v prostorih Osnovne Šole Preserje potekala že 11. tržnica poklicev za osnovnošolce. Dogodek organizirajo okoliške Osnovne šole, ki mladim omogočijo premišljene odločitve, podprte z dovolj informacijami profesorjev in učencev. Letos se je na vabilo odzvalo okoli 40 srednjih šol, gimnazij in še nekaj drugih institucij, ki so neposredno povezane z izobraževalno potjo bodočih srednješolcev.

Po kratkem nagovoru ravnateljice OŠ Preserje, so učenci zakorakali po učilnicah, kjer so jih pričakali predstavniki šol, ki so na svojih stojnicah predstavljali programe, posebnosti in prednosti.

Hodniki so bili polni mladih in njihovih staršev, ki so se pogovarjali, črpali informacije in se odločali kam zakorakati naprej.

Jakob Rus

Oglejte si tudi