Logo MojaObčina.si

Brezovica

DANES
31°C
15°C
JUTRI
34°C
16°C
1125

INTERVENCIJA POSEBNE SORTE

Na komunali nas tokrat na intervencijo ni poklical dežurni telefon, poklicalo nas je cviljenje nekje v gozdu. Po sledenju žalostnemu glasu smo naleteli na obnemoglega kosmatinca, ki je menda že pred dnevi šel na potep, domov pa se ni vrnil – ker se ni mogel vrniti. Padel in obtičal je v ozki grapi, iz katere ni mogel ne naprej, ne nazaj. Sledilo je reševanje, kakršne ponavadi vidimo na televizijah. Nekaj jamarskih veščin, ljubezen do živali in ob stran porinjena misel, da je kuža morda poškodovan in bo zato agresiven… in kuža je po nekaj dneh ujetništva, iz katerega se sam ne bi mogel rešiti, nepoškodovan odrepkal domov. Bravo fantje in srečno kosmatinec – izkoristil si svoj bonus sreče, zdaj pa po pameti!

JKP Brezovica d.o.o.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi