Logo MojaObčina.si

Brežice

DANES
5°C
-4°C
JUTRI
5°C
-5°C

Terenski ogledi SDOPN6

»Občina Brežice na osnovi izvedenega javnega naročila in podpisane pogodbe z izbranim izdelovalcem prostorskega akta LOCUS prostorske informacijske rešitve d.o.o. s podizvajalcem ACER Novo mesto d.o.o. pristopa k izdelavi sprememb in dopolnitev občinskega prostorskega načrta – SDOPN6. Temeljna usmeritev SDOPN6 bodo sprememba in dopolnitev strokovnih in strateških podlage občine, usklajevanje temeljnega prostorsko-razvojnega dokumenta z veljavno zakonodajo ter težnja po razvoju prostora v sklopu katerega so zajete tudi individualne pobude občanov. V mesecu decembru 2021 se planira z izdelovalcem prostorskega akta (ACER d.o.o., LOCUS d.o.o.) izvesti ogled terena pri čemer bomo še posebej pozorni na lokacije, kjer so dane pobude. V sredo 01.12.2021 in petek 03.12.2021 bodo izvedeni terenski ogledi na širšem območju Križ in Pečic.«

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi