Logo MojaObčina.si

Brežice

DANES
14°C
1°C
JUTRI
12°C
1°C

Povabilo k predložitvi predlogov pri oblikovanju Letnega programa področja za proračunsko leto 2022

Občina Brežice vsako leto, skozi izvajanje proračuna, sofinancira programe in projekte, ki so v javnem interesu. Javni interes je podrobneje opredeljen s Strategijo in letnim programom na posameznem področju.

Z letnim programom področja se za posamezno proračunsko obdobje v občini:

  • opredelijo vsebine področja, ki se financirajo iz občinskega proračuna v posameznem proračunskem letu, določi obseg in vrsta dejavnosti, ki se sofinancira pri posameznih programih, določijo upravičenci za posamezne vsebine, opredeli predviden delež sredstev proračuna za posamezne vsebine.

Svoje predloge posredujte v pisni obliki po elektronski pošti po področjih:

ŠPORT, damjan.zerjav@brezice.si

KULTURA, vesna.krzan@brezice.si

ZDRAVSTVO IN SOCIALNO VARSTVO, mojca.banic@brezice.si

MLADINA, vesna.krzan@brezice.si

TURIZEM, roman.matjasic@brezice.si

ROK ZA ODDAJO PREDLOGOV:  29. oktober 2021.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi