Logo MojaObčina.si

Braslovče

JUTRI
19°C
10°C
PON.
17°C
12°C
2536

Podprimo braslovškega skakalca Žaka Mogela v akciji "Mladi upi"

Tudi letos poteka velika akcija za pomoč mladim nadarjenim športnikom z naslovom "Mladi upi" v kateri sodeluje tudi skakalec iz Podgorij pri Letušu Žak Mogel in se poteguje za finančna sredstva kot pomoč pri nadaljevanju njegove športne poti.

Pri izboru prejemnikov finančnih sredstev lahko Žaku pomagamo tudi mi in sicer tako, da zanj glasujemo na spletni strani mladi-upi.si. Zato vas vabimo h glasovanju, ki poteka na vstopni strani mladi-upi.si in bo odprto do 10. 1. 2021. Izbor prejemnikov finančnih sredstev bo objavljen 12. 1. 2021 po 15. uri.
Več o Žaku Mogelu in njegovi športni poti lahko prebere na naslednji povezavi: https://www.mladi-upi.si/kandidati/2020/predstavitev/zak-mogel.


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi