Logo MojaObčina.si

Braslovče

DANES
13°C
-3°C
JUTRI
14°C
-4°C
Deli
5352

Izviri giba in zvoka

V soboto, 15. junija, je bila v braslovškem Domu kulture junijska produkcija Otroškega plesnega gledališča, sekcije Prosvetnega društva Braslovče in dislociranega oddelka celjskega Harlekina. 

V »Izvirih giba in zvoka« so otroci iz Braslovč in Celja zaplesali tako, da so sami ustvarjali zvočno podobo nastopov, pri tem pa sta jima pomagali vokalistki Nives Vertovšek Miklav in Ana Logar iz glasbene šole Risto Savin. V nadaljevanju so štiri deklice pokazale svoje avtorske solo plese, zaključili pa so s skupinskimi nastopi braslovških plesalcev. Uro trajajoč program so z aplavzom nagradili številni gledalci in sklepati je, da zanimanje za to dejavnost raste v kraju samem in v sosednjih občinah. 

Ves program je koreografsko in mentorsko pripravila Ana Vovk Pezdir.
Na slikah nekaj foto utrinkov s prireditve.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi