Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

jasno
Ponoči se bo od zahod zjasnilo in zjutraj bo povsod pretežno jasno. Predvsem v severni in vzhodni Sloveniji bo pihal okrepljen severni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, v zatišnih legah okoli 0 stopinj C.
3°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 19°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 20°C
petek, 27.10.2017
7°C | 19°C
sobota, 28.10.2017
8°C | 16°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
20°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Zaključek sezone odlično uspel!


ŠPORT, DOGODKI

| |
25.10.2014      11:46
A A

Zaključek sezone odlično uspel!


Za nami je 1. Zapust, ki je odlično uspel in med številnimi udeleženci poskrbel za nepozaben zaključek kajakaške sezone.


foto: Urban Štebljaj
foto: Urban Štebljaj
Deli:

Zdaj že tradicionalna prireditev je bila letos še pestrejša, boljša in za spremembo celo v sodelovanju z lepim vremenom.

Sejem rabljene opreme je bil ponovno zadetek v polno, ki ga je dodatno popestrila še odprodaja dela opreme izposojevalnice Prijon sport centra. Če obiskovalci svojih nakupovalnih apetitov niso mogli potešiti še na razprodaji v trgovini, pa so svoje žurerske želje in pričakovanja zagotovo lahko zadovoljili na večerni zabavi.

Tam so se namreč poleg množice ljudi in dobre glasbe, vrteli tudi kratki kajakaški filmi ekipe Prijon sport centra in fotografije z lanske kajakaške odprave v Kolumbiji. Velik pečat in priznanje našemu Centru so pridodale tudi udeležbe svetovnih prvakov (Sašo Taljat, Toni Prijon st. in ml.) ter mednarodno uspešnih kajakašic Eve Trčelj in Ajde Novak

A o »zmagovalcu« ni dvoma: odlično sprejet in z množično udeležbo (približno 40 veslačev) je bil premierni Zapust – spust po naši biserni reki od Čezsoče do Kobarida. Veselje in navdušenje vseh pionirjev zadnjega spusta »uradne« sezone – ki bo postal tradicionalen – je bilo neizmerno in primerljivo zgolj z občutki ob vsakoletni veslaški otvoritvi.

Zato vas že zdaj vabimo, da se nam v še večjem številu in s še več dobre volje spomladi 2015 pridružite na spustu za start sezone! Že odštevamo!

 

VIDEO o 1. Zapustu: http://vimeo.com/109792463
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI PRIJON SPORT CENTER , IGOR MLEKUŽ S.P.? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 24 25 26 27 28 29 30 31 1
24.10.2017 | Ostalo
PRIŽGIMO LUČ ZA MIR
29.10.2017 | Kultura
OB STOLETNICI PLINSKEGA NAPADA
29.10.2017 | Kultura
OB STOLETNICI PLINSKEGA NAPADA

Bodite prvi pri oddaji mnenja.