Logo MojaObčina.si

Bovec

DANES
15°C
-2°C
JUTRI
16°C
-2°C
3213

Štafeta Ljudstva tekačev Koper - Bovec

Ljudstvo tekačev bo v petek, 2. septembra 2016, pripravilo štafetni tek od Kopra do Bovca. Prvi maraton v Sloveniji je bil organiziran na bovških tleh leta 1980, po daljšem premoru je leta 2014 edini primorski maraton prevzela Istra, z letos pa tekaško štafeto simbolično vračajo v Bovec. 

Pripadniki Ljudstva tekačev, zbrani okrog istoimenskega spletnega portala, bodo tako 2. septembra 2016 s štafetnim tekom, dolgim približno 170 kilometrov, povezali Koper in Bovec ter Posočju prinesli istrsko energijo, pomoč za uspešno izvedbo Bovec maratona. Štafeta bo neformalno druženje prijateljev teka. Udeležba je prostovoljna, več informacij pa najdete na povezavi: Štafeta Ljudstva tekačev Koper-Bovec

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!