Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

delno oblačno
Danes bo v zahodni Sloveniji delno jasno. Drugod bo pretežno oblačno, ponekod v vzhodni Sloveniji bo občasno še možen rahel dež. Predvsem v Prekmurju in deloma na Štajerskem in Koroškem ter na Gorenjskem vzdolž Karavank in Kamniških Alp bo pihal severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 13, na Primorskem do okoli 17 stopinj C.
7°C | 17°C
torek, 24.10.2017
2°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 20°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 20°C
petek, 27.10.2017
8°C | 18°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
17°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Vabilo k predlaganju kandidatur za ......


TURIZEM, OBČINSKE, OBVESTILA

| |
01.12.2016      13:41
A A

Vabilo k predlaganju kandidatur za predstavnika ponudnikov v svetu zavoda Sončni KaninDanijel Žagar - Kanin
Danijel Žagar - Kanin
Deli:

Kot ste seznanjeni je občina Bovec dne 22.11. ustanovila javni zavod Sončni Kanin, ki bo upravljal naše visokogorsko smučišče. Najvišji organ javnega zavoda je svet zavoda, ki ga sestavlja 5 članov: tri člane imenuje upravljalec, enega zaposleni enega pa zainteresirana javnost, torej turistični ponudniki. Ustanovni akt pravi, da predstavnika ponudnikov nastanitvenih in gostinskih storitev ter izvajalcev športno-rekreativne ponudbe, ki so registrirani in opravljajo dejavnost na območju občine Bovec, imenuje svet zavoda LTO Bovec.

S tem pozivom vas vabimo, da predlagate svoje kandidate. Predlagate lahko kateregakoli ponudnika nastanitvenih, gostinskih ali športno-rekreativnih storitev, ki opravljajo dejavnost na območju občine. Kandidate lahko predlaga posameznik ali skupina ponudnikov. Kandidira lahko vsak, stališče zavoda pa je, da bi bilo najbolj primerno predlagati kandidata izmed predstavnikov namestitvenih kapacitet, ki so najbolj soodvisne od poslovanja smučišča.

Vsak predlog mora vsebovati:

  • ime, priimek, naslov in kontaktne podatke kandidata
  • naslov firme oz. navedba dejavnosti, s katero se ukvarja
  • kandidat se mora s kandidaturo strinjati

Prosimo vas, da svoje predloge dostavite Ini Brešan na LTO Bovec po e-pošti (ina.bresan@lto-bovec.si) ali osebno na zapisnik do vključno ponedeljka 05.12.2016 do 12.00.

Predsednik sveta zavoda LTO Bovec
Peter Della Bianca
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1
24.10.2017 | Ostalo
PRIŽGIMO LUČ ZA MIR
29.10.2017 | Kultura
OB STOLETNICI PLINSKEGA NAPADA

Bodite prvi pri oddaji mnenja.