Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 25.05.2018

delno oblačno
Zvečer bodo nevihte postopno zamrle. Ponoči se bo na Primorskem delno zjasnilo. Drugod bo zmerno do pretežno oblačno, ponekod bodo občasno še manjše krajevne padavine. Najnižje jutranje temperature bodo od 10 do 15, ob morju in na Goriškem okoli 17 °C.
16°C | 28°C
sobota, 26.05.2018
15°C | 30°C
nedelja, 27.05.2018
15°C | 30°C
ponedeljek, 28.05.2018
16°C | 30°C
Opozorila
Četrtek, 24.5.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
28°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Dolino Soče lahko izglasujemo za najboljšo ......


ŠPORT, TURIZEM, OBVESTILA

| |
23.02.2017      12:46
A A

Dolino Soče lahko izglasujemo za najboljšo padalsko destinacijo na svetuF. A. Bobo - Padalci
F. A. Bobo - Padalci
Deli:

Portal Bstoked, ki povezuje padalce vsega sveta, vabi k glasovanju za najboljšo padalsko izkušnjo, ki so jo pripravili različni ponudniki širom sveta, od organizatorjev potovanj do izkušenih lokalnih in profesionalnih inštruktorjev.

Njihova ponudba temelji na avtentični padalski izkušnji ter namenja poudarek odkrivanju manj poznanih biserov na destinaciji, takšna ponudba za obiskovalce pa predstavlja edinstveno izkušnjo lokalnega okolja. Glas za najboljšo padalsko destinacijo lahko oddate tudi vi na spletni strani Bstoked, med ponudbami za najboljšo letalsko destinacijo boste našli tudi Explore Soča Valley, inštruktorja Klavdija iz Jelkinega Hrama, za katero lahko oddate svoj glas in pomagate dolini Soče osvojiti vrh naj padalskih destinacij sveta!

(LTO Sotočje)
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!