Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 21.10.2018

pretežno jasno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno in ponekod po nižinah sprva megleno. V notranjosti Slovenije se bodo občasno pojavljale manjše padavine, deloma plohe. Zapihal bo severni do severovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 10 do 14, na Primorskem do 18 °C.
12°C | 18°C
ponedeljek, 20.10.2018
10°C | 24°C
torek, 22.10.2018
6°C | 19°C
sreda, 23.10.2018
5°C | 19°C
četrtek, 24.10.2018
9°C | 22°C
Opozorila
Nedelja, 21.10.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
18°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

ZLATA DIPLOMA ZA JURETA KRAVANJO


ŠOLSTVO

| |
07.11.2017      12:25
A A

ZLATA DIPLOMA ZA JURETA KRAVANJOfoto: ARHIV JURE KRAVANJA
foto: ARHIV JURE KRAVANJA
Deli:

V marcu 2016 je Jure Kravanja iz Soče diplomiral in s tem pridobil naziv inženir strojništva, letos oktobra pa je njegova diplomska naloga na tekmovanju TPVS zasedla prvo mesto in naziv zlata diplomska naloga iz področja vzdrževanja za leto 2017.

Jure Kravanja je po končani osnovni šoli šolanje nadaljeval v Novi Gorici na srednji šoli - smer strojni tehnik. 

»Rad bi se zahvalil družbi Mahle Letrika Bovec d.o.o. ter PRC-ju, ker sta mi omogočila štipendijo skozi vse štiri leta srednje šole. Po končani srednji šoli sem se odločil za študij na VSŠ Postojna smer strojništvo. Študij, ki je potekal 2 leti, sem zaključil leta 2015. Tudi ti dve leti sem štipendijo dobival od podjetja Mahle Letrika Bovec d.o.o. ter PRC-ja,« z veseljem in hvaležnostjo pove Jure Kravanja.

V marcu 2016 je diplomiral, naslov njegovega diplomskega dela je bil IZDELAVA ORODJA P 201 586 ZA BRIZGANJE DUROPLASTOV V PODJETJU MAHLE LETRIKA BOVEC D.O.O. Letos oktobra pa je njegova diplomska naloga dosegla še en velik uspeh, saj je na tekmovanju TPVS zasedla prvo mesto in s tem naziv zlata diplomska naloga iz področja vzdrževanja za leto 2017. Priznanje so Juretu podelili na Otočcu v oktobru.

Čestitkam se pridružuje tudi župan Občine Bovec Valter Mlekuž s sodelavci. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!