Logo MojaObčina.si

Bovec

DANES
10°C
0°C
JUTRI
8°C
3°C

Darujmo rabljena očala in pomagajmo!

Zbiranje rabljenih očal je tradicionalna akcija svetovnega Lionističnega gibanja, ki že vrsto let poteka tudi v Sloveniji. Rabljena očala se bodo tudi letos zbirala v vseh  HOFER poslovalnicah ter v sodelujočih šolah, vrtcih, domovih starostnikov ter nekaterih drugi ustanovah (od 29. 3. do 6. 5.).

V Bovcu bomo očala tudi letos zbirali v »Kavarni 1920« (na placu), zbiranje za Lions klub Kobarid Soča, ki združuje člane iz občin Bovec, Kobaird in Tolmin, pa že tretje leto organizira Milan Štulc, predsednik LK Kobarid Soča.

Letošnja akcija bo v Bovcu potekala od 30. marca do 5. maja.

Prinesete lahko tako korekcijska očala z dioptrijo kot tudi sončna očala, pomembno je samo, da niso polomljena. V organizaciji Lions Distrikta 129 bodo očala servisirana in očiščena, nato pa predana kot pomoč tistim, ki si novih očal ne morejo privoščiti.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij