Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 23.10.2018

delno oblačno
Ponoči bo v zahodni Sloveniji pretežno jasno. Drugod bo delno jasno, na jugu bo več oblačnosti. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja, drugod severovzhodnik.
5°C | 19°C
sreda, 22.10.2018
5°C | 19°C
četrtek, 24.10.2018
9°C | 22°C
petek, 25.10.2018
6°C | 19°C
sobota, 26.10.2018
11°C | 20°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
19°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

PRISTAVA LEPENA PRODANA


NOVICE

| |
20.11.2017      17:06
A A

PRISTAVA LEPENA PRODANAFOTO: MILAN ŠTULC
FOTO: MILAN ŠTULC
Deli:

Na slikoviti planoti nad dolino reke Soče leži Pristava Lepena, idilična vasica, zgrajena v starem trentarskem slogu. Zaradi edinstvene lokacije lahko tam uživate v spokojnosti narave, v bogatem izboru športnih aktivnosti ali spoznavanju naravne in kulturne dediščine.

Tako je zapisano na spletni strani Pristava Lepena - in menda so prav te vrednote pripeljale v dolino Lepene novega lastnika. Za začetek je pripravil poznopopoldansko spoznavno druženje, na katero je povabil prijatelje in predstavnike lokalnih oblasti. Tako sta se z novim lastnikom, ki sicer prihaja iz Rusije, v Sloveniji pa je že več let prisoten v obmorskih krajih, seznanila tudi župan Občine Bovec Valter Mlekuž in poslanec v DZRS Danijel Krivec, ki zadovoljna ugotavljata, da je Bovško za investitorje očitno vse bolj privlačno. Tudi novi lastnik Pristave Lepena vidi v novi pridobitvi možnost celoletnega turizma, zelo pa se mu zdi pomembno sodelovanje z lokalnimi oblastmi in institucijami, saj se želi aktivno vključiti v celostno ponudbo Bovškega in seveda tudi celotne doline Soče.

Prvo snidenje je tako potekalo v sproščenem in zelo prijetnem vzdušju, na uradno odprtje pa bodo povabili takrat, ko bodo pridobili ustrezen kader in pripravili vse potrebno za nemoteno poslovanje. Želijo si, da bi lahko vsaj delno odprli že sredi decembra.

Zapisal in foto: MILAN ŠTULC
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!