Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 17.10.2018

pretežno oblačno
Danes bo sprva večinoma oblačno, ponekod tudi megleno. Predvsem v zahodni polovici Slovenije bodo občasne padavine. Popoldne se bo ponekod v vzhodnih krajih oblačnost trgala, padavine bodo postopno oslabele. Najvišje dnevne temperature bodo od 13 do 17, na Primorskem in v vzhodnih krajih do okoli 20 °C.
12°C | 22°C
četrtek, 16.10.2018
12°C | 22°C
petek, 18.10.2018
12°C | 26°C
sobota, 19.10.2018
12°C | 25°C
nedelja, 20.10.2018
12°C | 24°C
Opozorila
Sreda, 17.10.2018 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
22°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

"DUCAT PODOB SVITNJAKA"


PROSTOVOLJSTVO, UMETNOST

| |
20.02.2018      10:56
A A

"DUCAT PODOB SVITNJAKA"Deli:

Učenci Turističnega krožka OŠ Bovec pripravljajo projektno nalogo za potrebe 32. festivala »Turizmu pomaga lastna glava« z naslovom »Kultura in turizem«.  Rezultat projektne naloge bo dobrodelna prodajna razstava fotografij »Ducat podob Svitnjaka« Jelice Kašca, ki bo odprta 17. 3. 2018, ob 19.00, v Kulturnem domu Bovec.

Izkupiček bo prispevek k projektu izdelave spomenika umrlim civilistom v 1. svetovni vojni.

Dobrodelna prodajna razstava bo vsebovala 12 fotografij, natisnjenih  na  kapa plošče, v dimenzijah A2 formata (594 x 420mm), ki jih želijo podariti v zameno za donatorski prispevek, katerega izhodiščna donacija je 100€ na fotografijo. Vsa zbrana sredstva bodo namenili za izdelavo spomenika, ki bo postavljen letos.

K sodelovanju oziroma izboru in nakupu ene ali več fotografij vabijo vsa podjetja in posameznike, fotografije pa so primerne tako kot poslovno darilo kot tudi lastno uporabo.

»K izboru in nakupu pristopate s klikom na www.td-bovec.si/Svitnjak, kjer izberete svojo fotografijo, nakup pa bodo uredili v roku 48 ur. Fotografije bodo na spletu  dostopne do oddaje vseh fotografij. Ko bo fotografija oddana, ne bo več vidna na spletu. Fotografijo bomo na vaš naslov dostavili po prireditvi do 30. 3. 2018 in vaše ime objavili na donatorskem seznamu na prireditvi,« so zapisali v sporočilu Turističnega krožka OŠ Bovec.

V sklopu projekta bodo izdelali še svojevrstno publikacijo »Večni koledar Ducat podob Svitnjaka«, katerega izkupiček gre za isti namen.  Vaš interes oziroma število izvodov po ceni 15€ za koledar sporočite na njihov naslov, ki je, tako kot fotografije,  na voljo na njihovi spletni strani.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!