Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 19.01.2018

pretežno oblačno
2°C | 11°C
sobota, 20.01.2018
1°C | 9°C
nedelja, 21.01.2018
0°C | 12°C
ponedeljek, 22.01.2018
-4°C | 8°C
torek, 23.01.2018
-1°C | 12°C
Opozorila
Četrtek, 18.1.2018 ob 18h
Zvečer in v prvem delu noči na petek bodo najmočnejši sunki jugozahodnega vetra v višjih legah in po nižinah severovzhodne Slovenije lahko presegali hitrost 70 km/h.
2°C
11°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Pokal Občine Bovec


ŠPORT, DOGODKI

| |
26.03.2014      11:08
A A

Pokal Občine BovecDeli:

Tudi letos je bila izvedena tradicionalna smučarska veleslalomska tekma POKAL OBČINE BOVEC, in sicer 10. zapored. Organizirala sta jo SK ATC Kanin Bovec in Občina Bovec. Tekma je bila v soboto 22.03.2014 na poligonu D v Trbižu (IT).Zaradi slabše vremenske napovedi in tekme v smučarskih skokih v Planici se je tokrat tekme udeležilo nekoliko manj tekmovalcev kot prejšnja leta,vendar je bila tudi letošnja enako zagnano in kvalitetno organizirana. To potrjujeta število prijavljenih ekip in oddaljenost odkoder so tekmovalci in ekipe prišli  (Nova Gorice, Ljubljana).Tudi letošnjo tekmo je obiskal bovški župan Siniša Germovšek, ki je udeležence na kratko nagovoril in pozdravil, podelil kolajne,pokale in priložnostne nagrade najboljšim v skupinah od cicibanov do veteranov, ter podelil pokala najhitrejši tekmovalki Mrakič Kaji iz SK Gorica in tekmovalcu Sirk Mihu prav tako iz SK Gorica.

Pokal za najuspešnejšo ekipo je tudi letos dosegel SK ATC Kanin Bovec s skupno sedem zlatimi kolajnami v skupinah.Sledila je ekipa Ljubljane z štirimi prvimi mesti,SK Gorica tremi,SK Matajur dvema in ekipa iz Trente enim prvim mestom.Vse ekipe so organizacijo  tekme kljub neugodnemu vremenu pohvalile in za drugo leto napovedale še številčnejšo udeležbo. Pohvalno je tudi to, da nam vsako leto neumorni člani in prostovoljci na progi  in delovne org.kot sponzorji pomagajo pri izvedbi tekme, ter nenazadnje podjetju Promotour za rezervacijo in pripravo proge.


Priloge:
PDF
Rezultati
23484_rezultati.pdf (2,41 MB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!