Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

jasno
Popoldne bo v zahodni Sloveniji delno jasno. Drugod bo pretežno oblačno, ponekod v severovzhodni Sloveniji bo občasno še rahlo deževalo. Predvsem v Prekmurju in deloma na Štajerskem in Koroškem ter na Gorenjskem vzdolž Karavank in Kamniških Alp bo pihal okrepljen severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 13, na Primorskem do okoli 17 stopinj C.
2°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 20°C
četrtek, 26.10.2017
5°C | 20°C
petek, 27.10.2017
7°C | 19°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
20°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Pokal občine Bovec 2015


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
04.02.2015      9:38
A A

Pokal občine Bovec 2015Deli:

V lepem sončnem vremenu smo v soboto, 31. januarja 2015, izvedli tradicionalno veleslalomsko tekmo za pokal Občine Bovec. Udeležene ekipe Kanina, Gorice, Ljubljane, Matajurja, Idrije in Gasilske zveze Bovec so za svoje dosežke prejele pokale in tradicionalne slastne torte, Evi Kobal in Mihu Sirku iz Gorice, ki sta dosegla najboljši čas v ženski oziroma moški kategoriji, pa smo podelili pokal Občine Bovec. Razveselili smo tudi vse ostale udeležence, saj smo jim z žrebom razdelili manjše nagrade naših zvestih donatorjev.

  

Župan Valter Mlekuž se tekme žal ni mogel udeležiti, zato je najboljšim kolajne predal podžupan Davor Gašperčič, ki je zbrane tudi nagovoril, pri čemer je izrazil upanje, da bi se veleslalomska tekma v prihodnosti vrnila na tradicionalno prizorišče - Kaninsko smučišče.

  

V imenu kluba se zahvaljujem podjetju Promotour, ki je omogočilo uporabo proge, in Občini Bovec, glavni pokroviteljici in soorganizatorici tekme ter seveda vsem donatorjem in posameznikom, ki ste nam pomagali.

 

 

Predsednik SK ATC Kanin Bovec

 

Marjan Komac

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI SMUČARSKI KLUB ATC KANIN BOVEC? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


SMUČARSKI KLUB ATC KANIN BOVEC
SMUČARSKI KLUB ATC KANIN BOVEC
TRG GOLOBARSKIH ŽRTEV 8
Tel:
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1
24.10.2017 | Ostalo
PRIŽGIMO LUČ ZA MIR
29.10.2017 | Kultura
OB STOLETNICI PLINSKEGA NAPADA

Bodite prvi pri oddaji mnenja.