Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo večinoma sončno, nastale bodo krajevne nevihte, ki bodo lahko tudi močnejše. Manj verjetne bodo na Primorskem. Pihal bo zahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 30 do 36 stopinj C.
19°C | 34°C
nedelja, 25.06.2017
19°C | 32°C
ponedeljek, 26.06.2017
17°C | 33°C
torek, 27.06.2017
16°C | 32°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 14h
Popoldne in zvečer so možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
19°C
34°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Pokal občine Bovec 2015


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
04.02.2015      9:38
A A

Pokal občine Bovec 2015Deli:

V lepem sončnem vremenu smo v soboto, 31. januarja 2015, izvedli tradicionalno veleslalomsko tekmo za pokal Občine Bovec. Udeležene ekipe Kanina, Gorice, Ljubljane, Matajurja, Idrije in Gasilske zveze Bovec so za svoje dosežke prejele pokale in tradicionalne slastne torte, Evi Kobal in Mihu Sirku iz Gorice, ki sta dosegla najboljši čas v ženski oziroma moški kategoriji, pa smo podelili pokal Občine Bovec. Razveselili smo tudi vse ostale udeležence, saj smo jim z žrebom razdelili manjše nagrade naših zvestih donatorjev.

  

Župan Valter Mlekuž se tekme žal ni mogel udeležiti, zato je najboljšim kolajne predal podžupan Davor Gašperčič, ki je zbrane tudi nagovoril, pri čemer je izrazil upanje, da bi se veleslalomska tekma v prihodnosti vrnila na tradicionalno prizorišče - Kaninsko smučišče.

  

V imenu kluba se zahvaljujem podjetju Promotour, ki je omogočilo uporabo proge, in Občini Bovec, glavni pokroviteljici in soorganizatorici tekme ter seveda vsem donatorjem in posameznikom, ki ste nam pomagali.

 

 

Predsednik SK ATC Kanin Bovec

 

Marjan Komac

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI SMUČARSKI KLUB ATC KANIN BOVEC? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!