Logo MojaObčina.si

Bovec

DANES
9°C
3°C
JUTRI
8°C
6°C
Deli
2830

NESREČA STKALA NOVA PRIJATELJSTVA

Včeraj in danes se župan Občine Bovec Valter Mlekuž mudi na obisku pri puljskem županu Borisu Miletiču, kjer se pogovarjata o možnostih sodelovanja med Bovcem in Puljem. Spomnimo, da se je njuno prijateljstvo stkalo ob spominski slovesnosti na v padalski nesreči preminulo Marino, ki so jo njeni prijatelji in najdražji pripravili na dan, ko bi Marina praznovala 35 let. Udeležila sta se je tudi župana Občin Bovec in Pulj Valter Mlekuž in Boris Miletić.

TUKAJ SI OGLEJTE FILMČEK

Izjemno ganljiv dogodek, za katerega bi si tako družina kot prijatelji želeli, da bi se razvil v tradicionalni memorial, je torej združil oba župana, ki sta hitro našla skupni jezik in na tokratnim obisku bovškega župana Mlekuža pri puljskem županu Miletiču že snujeta prve korake sodelovanja. Po prvih zamislih bi mesti lahko izvajali izmenjavo osnovnošolskih otrok, da bi tako eni zaužili morski, drugi pa gorski zrak. Več o tem bomo po vrnitvi bovškega župana v Bovec objavili na uradni spletni strani Občine Bovec. 

PODROBNEJE O OBISKU TUKAJ

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij