Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 26.04.2018

delno oblačno
Ponoči se bo razjasnilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 12°C.
12°C | 24°C
petek, 27.04.2018
12°C | 24°C
sobota, 28.04.2018
14°C | 24°C
nedelja, 29.04.2018
10°C | 26°C
ponedeljek, 30.04.2018
12°C | 25°C
Opozorila
Torek, 24.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
24°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

NESREČA STKALA NOVA PRIJATELJSTVA


NOVICE

| |
25.08.2017      11:30
A A

NESREČA STKALA NOVA PRIJATELJSTVAfoto: MILAN ŠTULC
foto: MILAN ŠTULC
Deli:

Včeraj in danes se župan Občine Bovec Valter Mlekuž mudi na obisku pri puljskem županu Borisu Miletiču, kjer se pogovarjata o možnostih sodelovanja med Bovcem in Puljem. Spomnimo, da se je njuno prijateljstvo stkalo ob spominski slovesnosti na v padalski nesreči preminulo Marino, ki so jo njeni prijatelji in najdražji pripravili na dan, ko bi Marina praznovala 35 let. Udeležila sta se je tudi župana Občin Bovec in Pulj Valter Mlekuž in Boris Miletić.

TUKAJ SI OGLEJTE FILMČEK

Izjemno ganljiv dogodek, za katerega bi si tako družina kot prijatelji želeli, da bi se razvil v tradicionalni memorial, je torej združil oba župana, ki sta hitro našla skupni jezik in na tokratnim obisku bovškega župana Mlekuža pri puljskem županu Miletiču že snujeta prve korake sodelovanja. Po prvih zamislih bi mesti lahko izvajali izmenjavo osnovnošolskih otrok, da bi tako eni zaužili morski, drugi pa gorski zrak. Več o tem bomo po vrnitvi bovškega župana v Bovec objavili na uradni spletni strani Občine Bovec. 

PODROBNEJE O OBISKU TUKAJ
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!