Logo MojaObčina.si

Bovec

DANES
9°C
-4°C
JUTRI
6°C
0°C

PRIŽIG PRAZNIČNIH LUČK

Letošnje leto je posebno, je drugačno od vseh do sedaj doživetih, zato se tudi s prižigom prazničnih lučk oziroma božično-novoletne okrasitve na »buškǝm placǝ«(bovškem trgu) prilagajamo razmeram. Zaradi omejitve druženja in prepovedi organiziranja javnih prireditev smo se odločili, da v domove občanov na poseben način vseeno prenesemo nekaj prazničnega vzdušja.

Na pobudo Davida Štulca Zornika, da bi prižig praznične okrasitve letos pripravili na virtualen način, smo se pri Občini Bovec odločili, da organiziramo prenos prižiga preko naše kabelske televizije KATV BOVEC in spleta. Za tehnično izvedbo prenosa bo poskrbel Davor Gašperčič. Tako boste lahko prižig lučk spremljali preko TV ekranov ali spletne povezave TUKAJ kar z domačega fotelja. Najprej bo vse nagovoril župan Občine Bovec Valter Mlekuž, ki bo nato tudi simbolično prižgal luči letošnje praznične okrasitve.

Vabimo vas torej, da letos prižig praznične razsvetljave spremljate v domačem udobju, in sicer

v torek, 1. decembra 2020, ob 19. uri.

BODIMO SKUPAJ, ČEPRAV VSAK NA SVOJEM DOMU!

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi