Logo MojaObčina.si

Bovec

DANES
18°C
4°C
JUTRI
17°C
8°C

MNOŽIČNO TESTIRANJE NA COVID-19 S HITRIMI ANTIGENSKIMI TESTI

Zdravstveni dom Tolmin bo v sodelovanju z Občino Bovec, ki je omogočila prostor, v avli Kulturnega doma Bovec izvajal množično testiranje na covid-19 s hitrimi antigenskimi testi za širšo populacijo.

Hitro množično testiranje je namenjeno posameznikom, ki nimajo znakov okužb, kot so povišana telesna temperatura, znaki prehlada, kašelj, prebavnih težav in podobno, ter posameznikom, ki niso v karanteni.

Zdravstveni dom Tolmin bo prostovoljno brezplačno testiranje za širšo populacijo izvajal vsak četrtek, od 8.30 do 11.30, v avli Kulturnega doma Bovec.

Za osebe z znaki okužbe pa še vedno velja, da pokličejo osebnega zdravnika in opravijo odvzem brisa za PCR test. Hitro množično testiranje ni namenjeno pridobitvi uradnega pisnega potrdila za prehod meje, potrebe gospodarstva, potovanja in podobno.

Pripravil: MILAN ŠTULC

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi