Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

delno oblačno
Danes bo spremenljivo oblačno, občasno bodo nastajale krajevne plohe in nevihte. Več sonca bo na vzhodu države. Pihal bo okrepljen jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 27 stopinj.
18°C | 27°C
petek, 30.06.2017
17°C | 25°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
15°C | 27°C
ponedeljek, 03.07.2017
13°C | 26°C
Opozorila
Četrtek, 29.6.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
18°C
27°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

13. Bovški tek


ŠPORT, TURIZEM

| |
05.05.2014      18:49
A A

13. Bovški tekDeli:

Tekaško društvo Bovec se je na zadovoljstvo 329 udeležencev »13. Bovškega teka« izkazalo kot odličen organizator. Ob podpori Občine Bovec, športnih zanesenjakov in sponzorjev društva je le izredno slaba napoved vremena za minuli vikend preprečila še številčnejšo udeležbo. Med 190 mladimi tekači, ki so

se merili na razdaljah od 300 m do 1500m so največ uspeha imeli člani AD Posočje -  osvojili so pet zlatih medalj, gostje iz pobratenega Prijedora so se veselili štirih, tretja najuspešnejša ekipa pa je bilo ŠD Nanos iz Podnanosa z tremi zmagami. V teku na 3 km sta zmagi odšli v Prijedor. Državna pionirska reprezentantka Bosne in Hercegovine – Anja Trebovac je slavila v teku članic, najhitrejši med člani je bil njen klubski kolega Božidar Vujić. V članskem teku na 9 km razdalji je prvi ciljno črto prečkal Marko Tratnik (ŠD Nanos  Podnanos), pred Rokom Bratino ( KGT Papež)in Francijem Teražom (Acroni Team). Med članicami je slavila Petra Tratnik (ŠD Nanos Podnanos), pred Sergejo Lipušček ( DLT Filipides) in Jerico Sardoč (ŠD Nanos Podnanos). Najhitrejša Bovčana na 9 km preizkušnji sta bila Tamara Zorč in Andrej Kutin. Ob tradicionalni udeležbi atletov iz AK Prijedor, katerim smo z Športno agencijo Soča Rafting v soboto pripravili nepozabno doživetje na brzicah Soče smo veseli tudi lepe skupinice tekačev iz Dvojezične šole v Špetru. V imenu udeležencev »13. Bovškega teka« se je organizatorjem zahvalil najstarejši udeleženec, Fabio Ivančič – v čustvenem nagovoru in spontanem aplavzu je bil poplačan ves trud organizacije in vzpodbuda za prihodnje prireditve.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!