Logo MojaObčina.si

Borovnica

JUTRI
15°C
-2°C
PON.
17°C
-2°C
Deli
3995

Župan Čebela sprejel osvajalca Aconcague

13.2.2018 je našima občanoma Andreju Petelinu in Jernejem Šviglju - Nejcu, je kot članoma mednarodne odprave, ki jo je vodil izkušeni Zoran Pavlović, v hudem mrazu in vetru uspelo stopiti na najvišji vrh  Južne Amerike oz. Amerik  in južne poloble, 6962 m visoki Corre Aconcagua, kjer pa sta v sončnem vremenu razvila občinsko zastavo. Oba junaka sta se srečno vrnila v domovino 24. 2., štiri dni kasneje pa sta na sprejemu pri županu Bojanu Čebeli, ki jima je za dosežek iskreno čestital, na kratko predstavila svoje vtise. Podprte s številnimi fotografijami, ki so nastale na poti, jih bosta  vsem zainteresiranim predstavila v ponedeljek, 12. APRILA 2018, ob 18.00, v večnamenskem prostoru OŠ dr. Ivana Korošca Borovnica.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!