Logo MojaObčina.si

Borovnica

JUTRI
23°C
18°C
NED.
26°C
17°C

ANKETA O NAČINU IN IZBOLJŠANJU INFORMIRANJA O DOGAJANJU V OBČINI BOROVNICA

Občani Borovnice se lahko o dogajanju v občini informirajo na številne načine, od medobčinskega glasila "Naš časopis", prek različnih - tudi občinske - spletne strani in FB profilov, do informiranja "od ust do ust". Z namenom identificirati glavne vire informacij o delu občinske uprave in dogajanju v občini ter pridobiti oceno in predloge za izboljšanje spletne strani in FB profila občine smo pripravili kratko spletno anketo, ki je do 30. 4. 2018 objavljena na: https://www.1ka.si/a/164459. Vljudno vas naprošamo, da jo izpolnite.  Vzelo vam bo okoli 5. minut časa. Hvala za vaše sodelovanje!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi