Logo MojaObčina.si

Borovnica

DANES
11°C
5°C
JUTRI
12°C
4°C
3995

Vpis v vrtec

Starše obveščamo, da sprejemamo vloge za vpis v vrtec za šolsko leto 2021/2022. Vlogo dobite v vrtcu ali na spletni strani vrtca pod zavihkom »Vpis v vrtec«, oddate pa jo lahko po pošti na zgornji naslov ali osebno v tajništvu šole.
Če bo vlog več kot razpoložljivih mest, bo komisija za sprejem novincev v skladu s Pravilnikom o sprejemu otrok v vrtec obravnavala vloge, ki bodo prispele do vključno 28. 2. 2021 in hkrati otroci s 1. 9. 2021 izpolnjujejo pogoje za vpis (starost najmanj 11 mesecev in zaključen starševski dopust za vpisanega otroka).
Staršem, ki ste že oddali vlogo, otrok pa še ni bil sprejet v vrtec, ni treba ponovno izpolnjevati vloge. Obvestite nas le o morebitnih spremembah.

OŠ dr. Ivana Korošca Borovnica, enota VRTEC

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi