Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo precej jasno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 8, na Primorskem okoli 10 stopinj C.
8°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 15°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
20°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Nagrada za izgubljanje kilogramov


ŠPORT

| |
12.02.2014      23:43
A A

Nagrada za izgubljanje kilogramov


Dvanajsttedenski Level 10, izziv preoblikovanja telesa, v organizaciji FitCluba Borovnica udeležencem zagotavlja izpolnitev novoletnih zaobljub, zmagovalcu pa za nameček še lepo nagrado.


"Kje imamo usta!? – Na ušesih!"
"Kje imamo usta!? – Na ušesih!"
Deli:

FitClub že drugo leto zapored ob petkih zvečer izvaja redno vadbo oziroma t. i. Boot camp treninge v TVD Partizan Borovnica in občasno, predvsem v toplejših mesecih, tudi kak pohod ali vadbo na prostem. Po novem letu pa so spravili v pogon Level 10, izziv preoblikovanja telesa. "Vabljeni vsi, ki bi radi naredili boljšo verzijo samega sebe – izgubili kilograme, izgubili maščobo in/oziroma povečali mišično maso, dvignili nivo energije, vitalnosti, zdravja, kondicije in regeneracije po vadbi; da bi bili, ko se pogledate v ogledalo, bolj zadovoljni s svojim videzom kot kadarkoli do zdaj. Idealno, da vaše novoletne zaobljube postanejo resničnost!" zagotavlja dinamični organizator velneških delavnic Peter Weixler, Borovničanom bolj znan kot aktivni športnik. V času 12-tedenskega tekmovanja so udeleženci proti plačilu minimalne kotizacije deležni tako prilagojene vadbe, ki je primerna za vsakogar, kot serije predavanj o zdravi prehrani. Vrhunska fizična vadba je preplet vaj za moč in vzdržljivost, dela se z lastno težo. Kombinacija vaj je takšna, da se dvigne pulz in se obdelajo vsi večji sklopi mišic v telesu. Ker pa Weixler ugotavlja, da je kar "80 % tega, kako smo videti in kako se počutimo, odvisno od prehrane", se je odločil, da bo "ljudi naučil tudi jesti". Tako polno uro pred vajami posveti predavanju o vsaj enem izmed področij zdrave prehrane, po želji pa pripravi tudi posamezniku prilagojen program prehrane.

A ker gre pri izzivu vendarle za neke vrste tekmovanje, kjer moraš v prvi vrsti premagati samega sebe oz. se izboljšati na področju izgubljanja kilogramov ali izgubljanja odstotkov telesne maščobe ali pridobivanju mišične mase, se vadbi na rob izvajajo tudi redne meritve z analizatorjem telesne sestave Tanita. Vsakič razglasijo zmagovalca tedna, ki ob tem prejme manjšo pozornost, ob koncu izziva pa zmagovalca, poleg boljšega počutja in videza, čaka še bogata nagrada. Vadba sicer dvakrat na teden poteka tudi v Ljubljani, kamor so udeleženci prav tako lepo vabljeni. Po preteku prvega kroga bodo fitovci začeli novega, saj kot pravi Weixler, je njihov cilj "narediti Borovnico bolj zdravo, bolj fit". 

 

Damjan Debevec, foto: DD
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Borovnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
19.10.2017
Danes ni dogodkov.
21.10.201 | Tečaji in delavnice
Tečaj peke kruha v krušni peči
24.10.201 | Ostalo
Dnevi fizike
28.10.201 | Tečaji in delavnice
Izdelava nakita iz polstene volne
21.10.201 | Tečaji in delavnice
Tečaj peke kruha v krušni peči
22.10.2017 | Ostalo
Ukročena elektrika, poskusi Nikole Tesle
24.10.201 | Ostalo
Dnevi fizike
28.10.201 | Tečaji in delavnice
Izdelava nakita iz polstene volne

Bodite prvi pri oddaji mnenja.