Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 18.12.2017

jasno
Ponoči bo delno jasno, ponekod bo tudi več oblačnosti. Po nekaterih nižinah v notranjosti bo megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do -8, v alpskih dolinah do -11, ob morju okoli 1 stopinje Celzija.
-4°C | 3°C
torek, 19.12.2017
-4°C | 1°C
sreda, 20.12.2017
-4°C | 2°C
četrtek, 21.12.2017
-5°C | 4°C
petek, 22.12.2017
-2°C | 3°C
Opozorila
Nedelja, 17.12.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
3°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

JAVNI RAZPIS za podelitev občinskih priznanj ......


OBČINSKE

| |
30.04.2014      11:53
A A

JAVNI RAZPIS za podelitev občinskih priznanj Občine Borovnica za leto 2014Deli:

Na podlagi 3. člena Odloka o občinskih priznanjih Občine Borovnica (Ur. l. RS, št. 23/07) Občina Borovnica objavlja

JAVNI RAZPIS
za podelitev občinskih priznanj Občine Borovnica za leto 2014

 

 

Priznanja, ki jih podeljuje Občina Borovnica, so:


1. Naziv častni občan:

Je najvišje priznanje Občine Borovnica. Ima pomen priznanja za življenjsko delo posameznika. Podeljuje se za trajne dosežke na znanstvenem, ekonomskem, kulturnem, razvojnem, vzgojno-izobraževalnem, športnem, naravoslovnem, humanitarnem ali še katerem drugem področju dela posameznika, ki je s svojim delovanjem tako prispeval k razvoju, ugledu in uveljavitvi Občine Borovnica, da ima to trajen pomen. Naziv častni občan Občine Borovnica se lahko podeli največ enkrat vsaka štiri leta.


2. Zlata plaketa Občine Borovnica:

Je drugo najvišje občinsko priznanje. Ima pomen zahvale in priznanja za dolgoletno uspešno delo na različnih področjih. Podeljuje se tistim posameznikom, organizacijam in skupinam, ki so dosegli izjemne uspehe in dosežke na svojih področjih delovanja v daljšem časovnem obdobju; velja za vsa področja ustvarjalnosti in dela. Podeli se največ v dveh primerih letno.


3. Priznanje Občine Borovnica:

Je tretje najvišje občinsko priznanje. Ima pomen priznanja za izredne dosežke v zadnjem letu dni. Podeljuje se tistim posameznikom, organizacijam in skupinam, ki so dosegli izjemne uspehe in dosežke na svojih področjih delovanja v obdobju zadnjega leta; velja za vsa področja ustvarjalnosti in dela. Ima značaj spodbude prejemnikom za nadaljnje tvorno delo, ki ima poseben pomen za razvoj in napredek Občine Borovnica. Podeli se največ v dveh primerih letno.

 

Kandidate za priznanja občine lahko predlagajo občani, posamezniki ali skupine občanov in organizacije. Upoštevali se bodo predlogi, ki bodo prispeli na Občino Borovnica vključno do 16. 5. 2014 do 12. ure. Predloge posredujte v pisni obliki na obrazcu, ki ga dobite na Občini Borovnica ali na spletni strani Občine Borovnica. Seznam dosedanjih dobitnikov je objavljen v rubriki Arhiv. Predlagatelj in kandidat za priznanje ne more biti ena in ista oseba.

 

O podelitvi priznanj odloča občinski svet na predlog Komisije za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja. Slavnostna podelitev priznanj bo ob občinskem prazniku.

 

Številka: 094/0001/2007-26

Datum: 14. 4. 2014

 

 

OBČINA BOROVNICA                                           KOMISIJA ZA MANDATNA

     OBČINSKI SVET                                     VPRAŠANJA, VOLITVE IN IMENOVANJA

                                                                                             Frančišek Volek l. r.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Borovnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 454
Izšla: 27.11.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.