Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.04.2018

jasno
Danes bo večinoma sončno, predvsem na severovzhodu bodo nastale plohe, popoldne tudi posamezne nevihte. Krepil se bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 29 °C.
10°C | 28°C
torek, 24.04.2018
11°C | 23°C
sreda, 25.04.2018
11°C | 26°C
četrtek, 26.04.2018
12°C | 24°C
petek, 27.04.2018
11°C | 21°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.4.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
28°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Poslovne

V Borovnici spet trgovina z oblačili


POSLOVNE

| |
06.12.2017      15:23
A A

V Borovnici spet trgovina z oblačiliDeli:

Po dolgoletni praznini na tem področju, ko je svoja vrata po požaru Kranjčeve hiše zaprl Stik, je sredi novembra na Zalarjevi 8 Vesna Rihar odprla trgovinico z oblačili za vse starosti. Gotovo ste že opazili novo, lično prodajalnico nasproti trgovine Tuš Jurček, kjer v delovnem času pred vrati dežurajo lepo odete figure. Trgovina z zanimivim imenom Harmony nudi »tako žensko kot moško in otroško konfekcijo, spodnje perilo in druge modne dodatke«. Letni čas je zdaj tak, da ob vstopu skozi vrata v oči najprej padejo tople kape, rokavice in puloverji, otrokom pač igrače in tablični računalniki. »Imam poceni trenirke, tako moške kot ženske, že za devet evrov. Precej ugodne so tudi otroške obleke,« med razlogi za obisk našteva prodajalka. Ker je podjetje še mlado in se lovi na sorazmerno majhnem borovniškem trgu, pa med njihovimi prednostmi izpostavi, »da so zaenkrat edini v Borovnici s to ponudbo in občanom tako ni treba za vsako reč hoditi ravno na Vrhniko«. Poudarjajo tudi posluh do želja kupcev: »Glede na to, kaj si stranke želijo, bomo sčasoma ponudbo izpopolnili. Vsem bo težko ustreči, a veliki večini zagotovo bomo.« Sicer pa bo najbolje, da se o vsem zapisanem prepričate sami. Trgovina je odprta od ponedeljka do petka od 9. do 12. ter od 15. do 19. ure, v soboto pa od 8. do 12. V nedeljo in za praznike imajo zaprto. Precej so aktivni tudi na medmrežju, spremljate jih lahko na www.facebook.com/trgovinaharmony. Vabljeni, so zelo prijazni in ustrežljivi.

 

Damjan Debevec, fotografija: DD
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Borovnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!