Logo MojaObčina.si

Borovnica

JUTRI
31°C
19°C
TOR.
34°C
19°C
Deli
3995

V Borovnici spet trgovina z oblačili

Po dolgoletni praznini na tem področju, ko je svoja vrata po požaru Kranjčeve hiše zaprl Stik, je sredi novembra na Zalarjevi 8 Vesna Rihar odprla trgovinico z oblačili za vse starosti. Gotovo ste že opazili novo, lično prodajalnico nasproti trgovine Tuš Jurček, kjer v delovnem času pred vrati dežurajo lepo odete figure. Trgovina z zanimivim imenom Harmony nudi »tako žensko kot moško in otroško konfekcijo, spodnje perilo in druge modne dodatke«. Letni čas je zdaj tak, da ob vstopu skozi vrata v oči najprej padejo tople kape, rokavice in puloverji, otrokom pač igrače in tablični računalniki. »Imam poceni trenirke, tako moške kot ženske, že za devet evrov. Precej ugodne so tudi otroške obleke,« med razlogi za obisk našteva prodajalka. Ker je podjetje še mlado in se lovi na sorazmerno majhnem borovniškem trgu, pa med njihovimi prednostmi izpostavi, »da so zaenkrat edini v Borovnici s to ponudbo in občanom tako ni treba za vsako reč hoditi ravno na Vrhniko«. Poudarjajo tudi posluh do želja kupcev: »Glede na to, kaj si stranke želijo, bomo sčasoma ponudbo izpopolnili. Vsem bo težko ustreči, a veliki večini zagotovo bomo.« Sicer pa bo najbolje, da se o vsem zapisanem prepričate sami. Trgovina je odprta od ponedeljka do petka od 9. do 12. ter od 15. do 19. ure, v soboto pa od 8. do 12. V nedeljo in za praznike imajo zaprto. Precej so aktivni tudi na medmrežju, spremljate jih lahko na www.facebook.com/trgovinaharmony. Vabljeni, so zelo prijazni in ustrežljivi.

 

Damjan Debevec, fotografija: DD

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi