Logo MojaObčina.si

Borovnica

DANES
19°C
11°C
JUTRI
18°C
11°C
3995

Poskusno obratovanje polnilnih postaj za električna vozila na P+R

Elektro Ljubljana OVE d. o. o. je kot izbrani izvajalec za postavitev polnih postaj za električna vozila na P+R pri železniški postaji Borovnica v sredini decembra 2019 izvedel priklop postaj na javno distribucijsko omrežje. S tem je omogočeno polnjenje električnih vozil. 

Tako kot za ostala vozila tudi za električna vozila velja, da je ob delavnikih med 6.00 in 18.00 uporaba P+R dovoljena le tistim, ki nadaljujejo pot z javnim potniškim prometom oz. vlakom, zunaj te časovne omejitve pa tudi ostalim. Ker so trenutno polnilne postaje še v obdobju preizkušanja, lastnike oz. uporabnike električnih avtomobilov prosimo, da zaenkrat uporabljajo le polnilni postaji 4 in 5 (najbližji postajališču za avtobuse).

V kolikor se bo sočasno polnilo večje število električnih vozil, bo zaenkrat sistem sorazmerno s povečano obremenitvijo zmanjšal odjem na posameznem priključku, s čimer se bo podaljšal čas napajanja akumulatorskih baterij vseh priključenih vozil.

Vse morebitne motnje v delovanju, prosim, sporočite na Občino Borovnica na: obcina@borovnica.si ali v času delovnih ur (ob sredah od 7.00 do 12.00 in od 13.00 do 17.00, ob ponedeljkih, torkih in četrtkih od 7.00 do 15.00, v petek pa od 7.00 do 13.00) lahko tudi na 01 750 74 60.

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi