Logo MojaObčina.si

Borovnica

DANES
3°C
-3°C
JUTRI
4°C
-4°C
2701

Obnova Obrtniške ulice

Elektro Ljubljana d. d. je v začetku septembra po Obrtniški ulici in kolovozu ob Borovniščici med mostovoma na Ljubljanski cesti in Mejačevi ulici položila srednjenapetostni 20 kV kablovod za napajanje z električno energijo.  Kablovod bo prvenstveno služil novi elektro-napajalni postaji (ENP) SŽ d. o. o., ki bo postavljena ob železniški progi v bližini mostu ob Poti v Jele. Po izgradnji kablovoda  bodo obstoječi daljnovod od Verda do Borovnice v celoti odstranili.

Vzporedno z izkopom zaradi polaganja kablovoda, ki jo je izvedlo podjetje Elektro Ljubljana d. o. o., je občina investirala v predpripravo za postavitev javne razsvetljave na Obrtniški ulici. Skupaj z Elektrom Ljubljana d.d. smo  obnovili in podaljšali asfaltno prevleko Obrtniške ulice. Na novo je urejena tudi pot ob Borovnišici med omenjenima mostovoma. (OB)

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi