Logo MojaObčina.si
DANES
22°C
10°C
JUTRI
25°C
10°C
Oceni objavo

VABILO - Predstavitev in razprava o prometni ureditvi Bohinjske Bistrice

VABILO

V torek, 11. aprila 2023, ob 17. uri vas vabimo,

da se udeležite predstavitve in razprave na temo prometne ureditve Bohinjske Bistrice,

ki bo potekala v sejni sobi Kulturnega doma Joža Ažmana v Bohinjski Bistrici.

Bohinjska Bistrica s svojo prometno dostopnostjo predstavlja pomembno prometno vozlišče. V zadnjem desetletju se razvoj prometne infrastrukture zelo usmerja v trajnostni razvoj prometa, katerega cilj je zmanjšanje motornega prometa, izboljšanje povezljivosti z alternativnimi prevozi, za namen spremembe potovalnih navad (hoja, kolesarjenje, JPP), povečanje prometne varnosti in izboljšanje kvalitete bivanja.

Namen in cilj srečanja je predstavitev in razprava glede predloga urejanja prometa v Bohinjski Bistrici (mirujočega prometa, urejanja posameznih ulic,…), da skupaj najdemo optimalno rešitev za izboljšanje mobilnosti in dostopnosti, s tem pa izboljšanje kakovosti bivanja ter na dolgi rok tudi doseganje pozitivnih učinkov na zdravje in okolje.

Vljudno vabljeni, da s svojim sodelovanjem pripomorete k čim optimalnejšemu oblikovanju prometne strategije na območju naselja Bohinjska Bistrica.

Občinska uprava Občine Bohinj

Oglejte si tudi