Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.10.2017

pretežno jasno
Danes bo na Primorskem ter deloma na Notranjskem zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno, jutranja megla se bo ponekod zadržala še dopoldne. Proti poldnevu bo začel pihati jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 19 do 24 stopinj C.
4°C | 23°C
četrtek, 19.10.2017
1°C | 22°C
petek, 20.10.2017
4°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
5°C | 21°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 17°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
23°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Leto 2013 v NK Bohinj


ŠPORT

| |
05.01.2014      10:00
A A

Leto 2013 v NK Bohinj


Preteklo leto v NK Bohinj je bilo izredno pestro in za več področij tudi prelomno.


Foto: NK Bohinj
Foto: NK Bohinj
Deli:

Tekmovalni uspehi naših nogometašev so upravičili naša pričakovanja. Največji organizacijski uspeh našega kluba pa je nakup kombiniranega vozila. Od jeseni sodelujemo tudi v projektu Selekcija Zgornje Gorenjske, kjer najbolj talentiranim posameznikom dajemo možnost nastopanja na najvišjih možnih nivojih v Sloveniji. Skupaj z NK Bled imamo v tekmovanjih prijavljene ekipe v prav vseh starostnih kategorijah, kar pomeni sedem ekip. V našem klubu trenira približno 80 otrok in odraslih. Novost v letu 2013 je tudi Mala nogometna šola, ki otrokom starim štiri leta in pol nudi možnost razvijanja splošnih motoričnih sposobnosti, ki jim bodo koristile v življenju in prav v vsakem športu.

 

Tudi organizacijsko smo dejavni na vseh področjih ne le na športnem. Že tretje leto zapored v Bohinj uspešno privabljamo slovenske komike (na zadnje sta nas nasmejala Denis Avdič in Vid Valič), sodelujemo pri novoletnih prireditvah v dvorani Danica, organiziramo nogometne turnirje itd. Zahvaljujemo se vsem, ki ste nas pri tem podpirali, ter upamo, da nas boste še naprej.

 

Največji poudarek v klubu še vedno dajemo delu z najmlajšimi. Tako smo jih peljali gledat tekmo Slovenske nogometne reprezentance, jih peljali na rafting, priredili piknik, za konec leta pa jih je razveselil tudi Božiček z darili, ki so si jih zaslužili za pridno treniranje skozi leto.

 

Še vedno pa vabimo v svoje vrste vse, ki bi si želeli biti člani našega kluba, da se nam pridružite in postanete del naše zgodbe. Več informaciji in slikovni material dobite na spletni strani www.nkbohinj.si ali na facebook profilu Nogometnega kluba Bohinj.

 

Za konec bom izkoristil tudi priložnost, da vsem Bohinjkam in Bohinjcem v imenu NK Bohinj zaželim veliko zdravja, uspeha in sreče v novem letu 2014, našim članom pa poleg tega še veliko tekmovalnih uspehov.

 

Športni pozdrav!

 

 

UO NK Bohinj

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
18.10.2017 | Kultura
Knjižnica v gozdu
25.10.2017 | Kultura
A veš, koliko te imam rad?
18.10.2017 | Kultura
Knjižnica v gozdu
21.10.201 | Turizem
Domača tržnica na Bohinjski Bistrici
25.10.2017 | Kultura
A veš, koliko te imam rad?

Bodite prvi pri oddaji mnenja.